slide slide slide slide

Konkurs: Drzewa i liście

Powrót

Lubisz drzewa? Masz jakieś ulubione? Widzisz je przez okno? Znasz je z parku czy weekendowych lub wakacyjnych wojaży? Dlaczego lubisz właśnie ten gatunek lub to drzewo? Co jest w nim ciekawego? Dlaczego wygląda niezwykle? Pokaż je innym; narysuj je, sfotografuj, lub przeszukaj swoje zdjęciowe archiwa. Chcemy zobaczyć, co naprawdę Ci się podoba. Na Twoje rysunki lub fotografie czekamy do 30 kwietnia!

Weź udział

czas trwania: 2020-03-23 - 2020-05-07

prace przyjmujemy: 2020-03-23 - 2020-04-30

Regulamin

Konkurs "Drzewa i liście" organizowany jest przez klub Toyota Juniors.  Uczestnikiem konkursu może być każdy nastolatek, który nie ukończył 18 roku życia.
Zgłaszane zdjęcie / zdjęcia powinny zostać zatytułowane i przesłane w formacie jpeg do galerii konkursowej w serwisie www.toyotajuniors.pl między 23 marca a 30 kwietnia 2020 r. Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie 3 prace.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 7 maja 2020 r. – wtedy w serwisie podane zostaną wyniki obrad jury, które wyłoni 5 najciekawszych prac. 
Zastrzegamy sobie możliwość niezaakceptowania do udziału w konkursie zdjęć, które naruszać by mogły dobry smak lub obyczaje. Przesłanie zdjęcia przez uczestnika konkursu jest jednoznaczne z oświadczeniem, że zdjęcie to jest jej/jego własnością i nie narusza praw osób trzecich. 

Nadesłane prace

Amelia Bujnowicz, 12 lat

Akacja - kocha czy nie kocha?

Akację uwielbiam za to, że dzięki niej mogę wyliczać "Kocha... lubi... szanuje... nie chce... nie dba... żartuje... w myśli... w mowie... w sercu... na ślubnym kobiercu". Bardzo lubię zapach akacji. To mój ulubiony zapach. Przypomina mi, że za niedługo będą wakacje. 

Mateusz Rojewski, 11 lat

Jesienna jarzębina

Piękna jarzębina, rośnie na moim osiedlu. Zdjęcie zrobione z moim dziadkiem na spacerze. 

Mateusz Rojewski, 11 lat

Klon japoński

Zrobione w Rogowie w arboretum na wycieczce z dziadkiem.  

Mateusz Rojewski, 11 lat

Magnolia i bąk

Rogów. Z dziadkiem jest fajnie na wycieczkach!